Karykaturzysta. Atrakcja na wesele, firmowy event

Coraz częściej organizatorzy wesel czyli państwo młodzi i ich rodzice zapraszają na wesele znanego karykaturzystę eventowego. W czym tkwi fenomen tej niezbyt wciąż atrakcji na wesele?

Choć na Karykatury.com czyli na podstronie http://karykatury.com/karykaturzysta-na-wesele-info/ wiele jest informacji na ten temat, również i my o tym napiszmy. Bo świetny karykaturzysta eventowy, nazywany przez media jednym z najszybszych karykaturzystów świata, wart jest bliższego przedstawienia.

Znany polski karykaturzysta

Szczepana Sadurskiego Polacy znają od lat. Nie tylko z łamów licznych prasy ogólnopolskiej, wywiadów i z programów telewizyjnych. Przez ponad 20 lat wydawał kultowe dziś czasopismo z dowcipami, Dobry Humor. W ostatnich latach wrócił do tworzenia karykatur portretowych. Klienci sami o to prosili: – Pan takie śmieszne rysunki robi, więc może przeszedłby pan na event naszej firmy i narysował naszych pracowników?

Z czasem zaproszeń na eventy firmowe, konferencje, targi i inne imprezy było coraz więcej. Podobnie jak narysowanych twarzy. Dziś karykatur sygnowanych podpisem Sadurski liczy się w dziesiątkach tysięcy.

Karykaturzysta jako atrakcja na wesele

Jak wiele innych sprawdzonych atrakcji na firmowych eventach, o szybkie karykatury w wykonaniu Sadurskiego zaczęła się dobijać branża weselna. Okazało się, że goście wesel też pokochali dowcipne karykatury w wykonaniu tego znanego karykaturzysty. Zaczęły też przychodzić zaproszenia na imprezy iwystawy poza Polskę. Sadurski kilka razy był w Nowym Jorku, odwiedził australijskie Melbourne, a o wizytach w krajach europejskich nawet tu nie wspomnimy. Bo karykatura, to sztuka międzynarodowa, a najlepsi w tej branży wciąż mają pełne ręce roboty.

Ile kosztuje znakomity karykaturzysta na wesele?

Artystów rysujących karykatury na weselach i eventach firmowych nie jest garstka. Okazuje się, że różnice w cenach amatorów, plastyków czasem rysujących karykatury oraz profesjonalnych karykaturzystów eventowych nieustannie podróżujących po Polsce i uczestniczących w imprezach, nie są duże. Za to różnice artystyczne efektów ich pracy są ogromne. Choć nie każdy się zna na sztuce karykatury, każdy umie rozpoznać czy narysowana karykatura jest do kogoś podobna czy nie.

Dlatego to nie o cenę trzeba głównie pytać, lecz o to, czy Sadurski ma jeszcze wolny konkretny termin. Bo jednego dnia w Polsce odbywa się spora liczba rozmaitych imprez. Na pomysł zaproszenia znanego karykaturzysty tego samego dnia wpada nawet kilku organizatorów. Coraz częściej musi odmawiać. Dlatego o zaproszeniu najlepszego karykaturzysty rysującego karykatury na weselu czy firmowym evencie, warto pomyśleć sporo wcześniej przed imprezą. Więcej informacji w popularnym serwisie www.Karykatury.com.